Examen contabili autorizati 2010

Aveti intrebari? Nu stiu sa rezolvati o problema din cartea de grila? Se rezolva AICI!

Moderators: ragazza_esuberante, crstmol

Post Reply
omer
Coffe-drinker
Posts: 10
Joined: Wed Aug 13, 2008 4:41 pm

Examen contabili autorizati 2010

Post by omer » Fri Mar 05, 2010 3:36 pm

Buna ziua! Ma gandeam sa dau anul acesta examenul de acces la experti dar timpul e scurt si m-am hotarat sa dau examen in toamna la contabili autorizati, va intreb are cineva subiectele date anul trecut la examen pentru contabili autorizati? Multumesc! :roll:

omer
Coffe-drinker
Posts: 10
Joined: Wed Aug 13, 2008 4:41 pm

Re: Examen contabili autorizati 2010

Post by omer » Sun Mar 07, 2010 4:28 pm

CHIAR NIMENI NU A PARTICIPAT IN 2009 LA EXAMEN?

dmldone
Site Admin
Posts: 5546
Joined: Thu Nov 23, 2006 11:38 am
Location: Tg-Jiu
Contact:

Re: Examen contabili autorizati 2010

Post by dmldone » Mon Mar 08, 2010 9:09 am

intra aici la files - http://finance.groups.yahoo.com/group/contacafe_club/
o sa gasesti ce iti trebuie.

delia
Coffe-member
Posts: 75
Joined: Wed Mar 11, 2009 8:57 pm

Re: Examen contabili autorizati 2010

Post by delia » Wed Mar 10, 2010 9:52 pm

omer wrote:Buna ziua! Ma gandeam sa dau anul acesta examenul de acces la experti dar timpul e scurt si m-am hotarat sa dau examen in toamna la contabili autorizati, va intreb are cineva subiectele date anul trecut la examen pentru contabili autorizati? Multumesc! :roll:
Si cand o sa dai la experti?
Daca intri la contabili autorizati, dupa examenul de acces faci 3 (trei) ani stagiu pe urma sustii examenul de aptitudini, si pe urma ........examen de diferenta si iar trei ani stagiu (intrucat in perioada de stagiu nu activezi ca si profesionist contabil ca sa beneficiezi de reducere la stagiu) si al examen de aptitudini.
Deci??

omer
Coffe-drinker
Posts: 10
Joined: Wed Aug 13, 2008 4:41 pm

Re: Examen contabili autorizati 2010

Post by omer » Thu Mar 11, 2010 3:52 pm

Eu stiam ca dupa examenul de aptitudini la contabili autorizati, mai dai diferente si poti sa devii expert contabil.Daca asa sta treaba cred ca voi face 2 ani de master la ase si apoi voi echivala diferentele la expert contabil, examenul de acces e infernal. :oops:

Post Reply

Return to “Intrebari si raspunsuri cu privire la examenul de acces la CECCAR”